انواع دیگر چسب مگاپوکسی Mega poxy

چسب مگاپوکسی Mega Poxy H:

مگاپوکسی H جهت اسلب های طبیعی برای جلوگیری از صدمات ناشی از برش ، نصب ، حمل و نقل ، توری زدن ، مش نمودن پشت سنگ و پر کردن تخلخل های سنگ ، به صورت شفاف استفاده می گردد. این رزین اپوکسی پوششی محافظ  است که به وسیله  آن  می توان  انواع سطح را آب بندی نمود. همچنین جهت مصارف گوناگونی از قبیل درزگیری بتن ترک خورده ، جایگزین گروت معابر ماشین رو و ریل راه آهن ، پله ها و ضد لغزنده کردن سطوح استفاده نمود. ضمناً به هیچ وجه در هنگام استفاده از این محصول ، خطری متوجه کاربران محترم نمی گردد و به سلامتی کاربران لطمه ای وارد نمی سازد.

 

چسب مگاپوکسی Mega Poxy HX:

محصول HX یک رزین ۱۰۰% اپوکسی شفاف و با غلظت پایین می باشد که برای نفوذ در شکاف ها و جهت استحکام سنگ به کار می رود و در ساب خوردن و صیقلی شدن سنگ ها بسیار موثر می باشد. از این رزین در سنگ های مرمر ، مرمریت ، گرانیت  و  غیره می توان استفاده نمود. این رزین اپوکسی پوششی محافظ است  که  بوسیله آن می توان انواع سطح  را  آب بندی نمود . همچنین جهت مصارف  گوناگونی از قبیل درزگیری بتن ترک خورده ، جایگزین گروت معابر ماشین رو و ریل راه آهن ، پله ها و ضد لغزنده کردن سطوح استفاده نمود. ضمناً به هیچ وجه در هنگام استفاده از این محصول ، خطری متوجه کاربران محترم نمی گردد و به سلامتی کاربران لطمه ای وارد نمی سازد.

 

چسب مگاپوکسی Mega Poxy MC:

رزینی است با پایه اپوکسی ( رنگی ) که غلیظ تر از رزین های H و HX می باشد و موارد کاربرد آن در پوشش استخرها ( آب بندی و رنگ ) ، نماها آب نماها ، سالن های تولیدی ، چاله آسانسورها ، اسکلت های فلزی ، کشتی سازی  و  آب بندی سرویس های  بهداشتی  زیر کاشی ، سنگ و غیره می باشد. این رزین به عنوان پوششی بهداشتی و ضد گرد و غبار برای کف و دیوارها به کار گرفته می شود. از بارزترین مزایای این محصول آنتی باکتریال بودن و ضد خش بودن آن است . ضمناً به عنوان رنگ هم می توان از آن بهره گرفت.

تماس با ما

در صورت نیاز لطفن پیامتان را ارسال نمایید . کارشناسان ما در نزدیکترن زمان با شما تماس خواهند گرفت .

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt