• ویدئو وال و نمایشگر های بدون درز

یکی از راه های بهتر و بزرگتر دیده شدن و همچنین یکی از رویکردهای مدرن آموزشی، استفاده از نمایشگر بزرگ در اماکن مختلف تجاری، آموزشی و فرهنگی است و چه بهتر که این نمایشگرهای غول پیکر به ابزار تعاملی که برای کاربر و مخاطب جاذب و جالب توجه است نیز مجهز بوده و از طرفی با استفاده از تکنولوژی های جدید و قابل دسترسی قیمت تمام شده محصول برای مشتری به حداقل ممکن برسد. از این رو این ما با ارائه ویدئو وال چند لمسی بزرگ و با ابعاد سفارشی ، بدون استفاده از نمایشگرهای بزرگ و گران قیمت و توسط تکنیک های مدرن و فویلهای نانو اکرلیک ، سعی در مرتفع نمودن نیازهای مخاطبین در زمینه های مختلف از آموزش و تبلیغات گرفته تا سرگرمی و … نموده ایم.

ویدئو وال های بزرگ قابل نصب در داخل دکور و همچنین به صورت مستقل، دارای قابلیت تشخیص چند لمس همزمان و بدون درز می باشند. قابلیت تشخیص چند لمس همزمان امکان تعامل همزمان چند کاربر به صورت جداگانه و یا حتی کارهای گروهی را فراهم آورده و بر جذابیت سیستم می افزاید.

بیشتر، بهتر و بزرگتر دیده شدن، نیاز ضروری هر برندی در بازار متراکم امروزی بوده و استراتژی کاهش هزینه راهی است برای حصول اطمینان بیشتر از بقای برند در بازار. از طرفی مقوله های مهمی چون آموزش و فرهنگ سازی نیز نیازمند تاثیرات غیر قابل انکار بصری و بر جسته سازی محتوای مربوطه می باشند.

بهره گیری از تکنیک Edge Blending امکان ایجاد نمایشگرهای بدون درز و غول پیکر را میسر می سازد همچنین با در اختیار داشتن انواع سیستم های پیشرفته ی مدیریت تصاویر محدودیت های کنترلی ویدئو وال ها به حد اقل رسیده و کاربری با آن ها بسیار آسان تر خواهد بود .

مزایای استفاده از این تکنولوژی :

  • تعاملی (لمسی) بودن
  • بدون درز و یکپارچه بودن تصاویر
  • مدیریت آنی یا Real Time
  • امکان طراحی کلیه ی جزئیات بر مبنای سفارش
  • اقتصادی بودن
ok
تماس با ما

در صورت نیاز لطفن پیامتان را ارسال نمایید . کارشناسان ما در نزدیکترن زمان با شما تماس خواهند گرفت .

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt