• ویترین هوشمند

ویترین هوشمند تکنولوژی نوین و پرطرفداری است که بیشتر مورد توجه فست فود پلاک (کیوسک سفارش غذا) ها قرار گرفته است . البته این بدان معنی نیست که این تکنولوژی خاص فست فود ها است . بلکه تمامی فروشگاه ها و مغازه ها میتوانند از این تکنولوژی بهره مند گردند .

شیشه ویترین مجموعه با تکنولوژی تاچ های خازنی و حرارتی و صفحات نمایشگر نانو ( فویل بک پروجکشن) یا REAR FILM تبدیل به صفحه تاچ چند کاربره گردد .

این محصول میتواند جایگزین بسیار مناسبی برای کیوسک ها و استند های تاچ رستورانی و فروشگاهی ( TOUCH KIOSK & TOUCH STAND ) باشد و بدون اشغال فضایی از مجموعه ایفای نقش نماید . که البته برای فروشگاه هایی که ابعاد و فضای کوچکی دارند میتواند کارایی بسیاری داشته و محصولات خود را بصورت مجازی بر روی شیشه ویترین خود نمایش دهند بدون آنکه بیننده از خارج فروشگاه متوجه عدم وجود کالای واقعی در داخل فروشگاه شود .

نصب دستگاه کارتخوان در کنار این محصول و یا استفاده از امکان درگاه بانکی ، مشتری را از مراجعه به صندوق بی نیاز کرده و مشتریان شما می توانند به راحتی محصول خود را انتخاب، سفارش و پرداخت نمایند و فیش مربوط به سفارش خود را دریافت نمایند .

با کیوسک های هوشمند و تعاملی سفارش غذا  می توانید رستوران هوشمند و رباتیک راه اندازی نمایید و تکنولوژی را به خدمت گرفته تا با کاهش هزینه ها و خطاهای انسانی ، مشترین خود را غرق در جذابیت و سرعت و کیفیت نمایید .

کیوسک هوشمند و تاچ رستورانی ابزار مفیدی جهت تکثیر کانترهای صندوق بوده و دیگر نیازی به صندوق دار نمی باشد و مشتری می تواند به راحتی حتی غذا را جهت سرو در سالن یا بیرون بر انتخاب نماید .

تماس با ما

در صورت نیاز لطفن پیامتان را ارسال نمایید . کارشناسان ما در نزدیکترن زمان با شما تماس خواهند گرفت .

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt